برداشتی از يك زندگي(۶)


نازيلا هنوز در حال تعريف ماجرا بود.
همه چيز به خوبي و خوشي مي گذشت٫ من و مهرداد عاشق هم بوديم و من تو را به طور كلي فراموش كرده بودم- شايد خودم هم باور كرده بودم كه مهرداد و برديا در واقع يك نفرند- نگار كم كم دو ساله مي شد و من و مهرداد٫ او را خيلي دوست داشتيم٫تا اينكه آن شب جهنمي فرا رسيد٫ نگار را پيش پرستارش گذاشته بوديم٫ و رفته بوديم كنار دريا٫ مهرداد آتش روشن كرده بود و كنار همديگر نشسته بوديم و به آتش خيره شده بوديم٫ ناگهان مهرداد بلند شد و گفت مي خواهم شنا كنم٫ من هم گفتم: با هم شنا كنيم.
هر دو به درون دريا رفتيم٫ شايد حدود نيم ساعت شنا كرده بوديم و حسابي از ساحل دور شده بوديم٫ كه ناگهان دريا طوفاني شد٫ من و مهرداد هر چه سعي كرديم نتوانستيم خود را به ساحل برسانيم٫ من حسابي خسته شده بودم و مهرداد سعي داشت كه به من روحيه بدهد و مدام تكرار مي كرد كه تحمل كن الان ميرسيم٫ كه ناگهان يك موج بزرگ من را از مهرداد جدا كرد٫ خدا مي داند كه چقدر اسم مهرداد را صدا زدم٫ اما جوابي نشنيدم و ديگر هيچ چيز احساس نمي كردم و از حال رفتم.

/ 8 نظر / 21 بازدید
~FARSHAD~

اين چی بود ؟؟؟؟!!! .... داستان يا ..... ؟؟!! ... ¤¤¤ مارم که فراموشيدی ديگه ¤¤¤

ستاره جون

حتما بقيه اش رو زود بنويس. بد جوری دلم می خواد آخزش رو بشنوم.

reza

سلام............ممنون سر زدی....داستان خيلی غريب بود.......ادامه بده........به من سر بزن عزيز...يا حق

payam

مرسی که زود اومدی . بازم بيا . مواظب خودت باش کلاه قرمزی ......... خيلی بامزه بود.

ياسمن

سلام! خوشحالم كه از نزديك ديدمت! قبلا اينجا نيومده بودم! پيش ما بيا! يادت كه مياد ما رو؟! من و بن مهدي؟! باز هم ميام اينجا!

جهان بیکَس

سلام .. پارسال دوست امسال آشنا .. خوبی .. دیروز از دیدنتون بسیار خوشحال شدم .. بابا خیلی اهل حالی کلی به جمع روحیه می دادی با اون کف زدنت ... من لینک بچه ها رو گذاشتم البته تعریف از شما که فراموش نشده .. راستی اسم اون بغل دستیتون چی بود من لینکشو نذاشتم در ضمن چرا توی دفتری که همه نوشتن چیزی ننوشتین؟؟؟ شاد باشید ... با امید دیدار بعدی شما ..بدرود

nima

salaam ; omid varam ke khob bashi .mamnoonam ke be weblogam sar zadi . khosh bashi , ta baed khodanegahdar . nima

احسان

سلام . خوبی مريم جان ؟ آخرش چی شد . مهرداد مرد ؟؟ زور بقيه شو بنويس . البته اگه دوست داشتی . شاد و پيروز باشی . بای بای