بیخوابی زده به سرم٬ هر چقدر سعی می کنم و چشمام رو فشار می دم تا خوابم ببره٬ بازم فایده نداره!!!!

به فاصله ی چشم به هم زدنی ۱۲ روز گذشت٬ پسفردا باید برگردم٬‌ باید برگردم به شهری که شاید یکی از بدترین خاطرات عمرم رو توش داشتم٬ باید برگردم٬ برگردم به شهری که توش هیچکسی منتظر برگشتم نیست..... به خونه ی یه وجی خالی با بوی نا!!! باید برگردم به شهری که.... شهری که اون توش نفس می کشه!!! راه می ره!!! اه که چقدر بدم می آد٬ از نقش بازی کردن٬ از قربون صدقه رفتن بی خودی٬ از بی تفاوت نشون دادن خودت جلوی کسی که ازش متنفری!!! از اینکه بگی بخشیدمت و اما حالا فهمیده باشی که نخیر نه تنها نبخشیدی بلکه بی خود کردی که گفتی بخشیدم!!! آخ که چقدر دلم می خواد بهش زنگ بزنم و بگم بی خود الکی دلت رو خوش نکن من نمی تونم٬ یعنی نتونستم ببخشمت!! خیلی غلط کردم که گفتم بخشیدمت!!! اشتباه شد٬ به قول خودت پیش اومد!!!!!!!!!   آخ که چقدر دلم می خواد که الان تلفن رو بردارم و یه زنگ بزنم به مامانش و بهش بگم که با من چی کار کرد..... بگم که دیگه غرور و اعتماد به نفسی برام باقی نذاشت..... بدم می آد٬ از تنهایی٬ از بی همزبونی٬ از تحمل آدم های بی ارزش دو رنگ و دو رو٬ از اونهایی که توی صورتت لبخند می رنند و پشت سرت چاقو رو از رو می بندند!!!... از اینکه باید منم مثل اونا شم٬ تو صورتشون لبخند بزنم و طوری وانمود کنم که انگار هیچ اتفاقی نیافتاده!!!! نمی خوام ببینمشون٬ از دیدنشون حالم به هم میخوره٬ دلم میخواد داد بزنم٬ فریاد بزنم و به همه بگم تا بدونن٬ تا بشناسن!!!!! نمی خوام روبرو شم٬ نمی خوام دوباره ببینم٬ نمی خوام حتی بهش فکر کنم٬ اما اونجا٬ تو تنهایی همه ی اینا اجتناب ناپذیره!!!

ای خدا کاشکی می تونستم.... کاشکی می تونستم..........

/ 9 نظر / 25 بازدید
زينب

اگر بخواهید شیرینی زندگی را به آسانی می توانید تهییه کنید.اپم و منتظز حضور گرمت

آنا

اين بنده ی خدا دوست منه...يه سری بهش بزن! راستی دلم برات تنگ شده هاااااااااااااااااااا. happy valentineت مبارک!!! آپم...بيااااااااااااااااااااااااااااااااااا

آنا

سلام ...تولدت مبارک اولا! ثانيا کی به کی ميگه آپ کنی بد نيستااااااا! آپم داغان!

آنا

کوشيييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييی؟ دارم ميام! أپم..يه سری برنيد خوشحال ميشم.

مريم پاييزی

سلام زندگی است و بايد ساخت و زندگی کرد. راستی چرا آپ ميکنی خبر نميدی؟ لطفا اين بار حتما بهم خبر بده. من هم به روزم خوشحال ميشم سر بزنيد.

سمر

برگشتی اينجا با تنهايی چطوری؟ من اپ کردم اژه حالت بده نخون چون بدتر ميشی.

بفرما

عيد نوروز و سال نو به تو و همه وبلاگ‌نويسان باحال ايراني مبارک باشه

کورش اسلام زاده- کانادا

با سلام. لینک وبلاگ شما به **لیست وبلاگهای فارسی ایرانیان خارج از کشور** هم در قسمت عمومی و هم خاص کشورها اضافه شد. نهایت سعی این بوده است که این لیست, صحیح, کامل, به روز و جمع آوری این لیست عاری از هرگونه سلیقه شخصی باشد. کنترل شما خطای احتمالی را چه در نام وبلاگ و چه در کشور محل سکونت از بین میبرد. هر گونه نظر و راهنمائی شما مغتنم و ارزشمند بوده و در ضمن چنانچه این لیست را مفید و قابل ارائه به بازدید کنندگان یافتید به آن لینک بدهید. هر روزتان نوروز, نوروزتان پیروز.

آنا

مريم جون دوباره که برگشتی ايران... نمی خوای آپ کنی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ راستی من اصلا به تو گفتم سال نو مبارک؟؟ آپم...بياااااااااااااااااا