از داو بی ير د مزريچ پرسيدند:
بهترين الگو برای پيروی چيست؟ افراد پرهيزگاری که زندگيشان را وقف خدا می کنند و نمی پرسند چرا؟ با افراد با فرهنگی که می کوشند اراده ی باری تعالی را بفهمند؟
داوبی ير گفت: بهتر از همه الگوی کودکان است.
گفتند: کودک هيچ چيز نمی داند. هنوز نمی داند واقعيت چيست.
- سخت در اشتباهيد. کودک چهار خصوصيت دارد که هرگز نبايد فراموش کنيم . هميشه بی دليل شاد است . هميشه سرش به کاری مشغول است . وقتی چيزی را می خواهد تا آنرا نگيرد از عزم و اصرارش کم نمی شود. سرانجام می تواند خيلی راحت گريه کند.

/ 3 نظر / 22 بازدید
فردوس

سلام. جالب بود.. كاش بتونيم كودك بمونيم

محسن حسينيان

مريم خانم ببخشيدها اگه شما يه روزی شوهرتون رو با يکی ديگه ببينين که باهاش ميخنده و گپ ميزنه و کوکه اصلاْ ناراحت نميشی؟ اگه نه که خوش به حال شوهرتون وگرنه پس چی؟/ در ضمن ما مضاح ميکنيم. اگه کامنتهای بعدی رو بخونی ميبينی که بچه ها همه چی رو به شوخی گرفتن. البته بايد به شوخی گرفت وگرنه الان من اينجا نبودم که به شما کامنت بذارم./ آخرش هم اينکه وبلاگ قشنگی داريد و موفق و شاد باشيد.

جهان

سلام .. اگر چه دوست به پشیزی نمی خرد ما را . به عالمی نفروشیم مویی از سر دوست .. مریم خانوم گر چه فراموش کردی ولی همجنان به یادت هستم ... من که معمولاً تنهام ولی هر وقت حالم از همه چیز گرفته میشه میرن پارک بازی و سر و صدای بچه ها را تماشا می کنم ..