هنوزم خرابه٫ ولی خوب خونه خاله جان که هست! به هر حال با يک هفته تاخير اينم بقيه داستان.


برداشتی از يک زندگی(۱۲)


.... در اينجا برديا خنده بلندی کرد و گفت: آن حرفهای تو مثل پتک بر سرم خورده! نازيلا ادامه داد: آن وقت حساب کار هم دستت آمد و معذرت خواستی و شروع کردی به موضوع را عوض کردن٫ تا اينکه ساعت ۶ شد٫ آن وقت معذرت خواستی و خداحافظی کردی.
ديدن تو من را به ياد مهرداد انداخت٫ راستی که چقدر تو و مهرداد شبيه هم بوديد٫ با همان قيافه با همان صدا و با همان حرکات٫ تو مرا دوباره در روياهايم فرو بردی و آتش دل من دلمرده را دوباره روشن کردی.
تمام شب به فکر مهرداد بودم٫ هنگامی که خوابم برد٫ مهرداد را ديدم که به طرف من مي آيد٫ مهرداد من را در آغوش گرفت و مرا بوسيد٫ وقتی به چهره اش نگاه کردم٫ متوجه شدم که او مهرداد نيست بلکه تو هستی٫ سعی کردم خودم را از تو دور کنم ولی تو مرا تنگ در آغوش داشتی و من هيچ کاری نمی توانستم انجام دهم٫ در تقلا بودم که با تابش اشعه های گرم خورشيد از خواب پريدم٫ خيلی عرق کرده بودم و احساس تشنگی شديدی می کردم٫ ناگهان تلفن کنار تختم زنگ زد.

/ 38 نظر / 22 بازدید
نمایش نظرات قبلی
علي پارسا

سلام .. خيلی خوشحالم که وبلاگ شما رو پيدا کردم ... موفق باشيد .

روزبه

سلام بلاگ خوبی داری موفق باشی به من سر بزن بای بای

masiha

سلام. تو که هنوز چيزی ننوشتی

شوريده

مريم جان سلام. داستانهات خيلی قشنگ و خوندنيه. چرا غيبت کبری داری؟! کی ظهور می فرمايين به سلامتی؟! منتظر بقيه داستانت هستم. موفق و پاينده باشی.

شوريده

سلام. می بينم که بعد از دو هفته هيچ کس هنوز کامنت نداده! خوب اينم يه رکورده! چرا نمی نويسی پس؟ مگه پيش ليلی نيستی؟ از اون ياد بگير چه وجدان کاريی داره! از مشهدم آپديت می کنه! منتظريما. فعلا بای بای.

داني كوچولو

سلام مريم خانم.كجايي؟ دلمون واست شده يه ذره... خصوصا كه دل من از بقيه كوچيك تره! به اميد ديدار.يا علي

ali

سلام چرا ديگه ننوشتی؟؟؟

مهدي سرمست

سلام ـــــــمن مهدی سرمست هستم و مدتيه که يه کار جديد شروع کردم و نياز شديد به همکاری های شما دوستان دارم خوشحال می شم يه سرهم به ما بزنين ـــــــــــــــــــ مطمئن باشين دست خالی بر نمی گردين ـــــــــــــــــــ در ضمن درسايت ____ http://www.iransolo.com _____ هم شروع به کار کر ده ام که به زودی شاهد صفحه شعر آن خواهيد بود که شامل آثار شعرای جوان ونيز شعرای مشهور خواهد بود...... خيلی از اين شعر هارو هم مطمنم که تا حالا زياد شنيده ايد ولی کاملش رو هيچ وقت نشنيده ايد که من براتون می خواهم تهيه کنم در ضمن هر شعر و مطلب قشنگی هم که دارين برامون به آدرس weblog@iransolo.com برامون بفرستين كه به اسم خودتون وارد بشه . .....در ضمن اگه قدم رنجه كنين و به وبلاگمون سربزنين لينك قشنگتون رو مي بينين ....ممنون مي شم كه لينك مارو هم به وبلاگ نازتون اضافه كنين....فداي شما مهدي سرمست

Hamed

سلام . عيدت مبارک . داداشی هنوز به يادته . اميدوارم زودتر برگردی . دوسداره تو حامد