و خدایی که شما ساختید هیچ پیامبر زنی نداشت!

می خواستم یه تحلیل دور و دراز بنویسم برای این عنوان، اما راستش رو بخواهی ترجیح می دم اول یه چند روزی این عنوان اینجا باشه، ببینم بازخوردش چیه، بعد شاید تحلیلش رو نوشتم.

برای الان فقط به همین فکر کن: و خدایی که شما ساختید هیچ پیامبر زنی نداشت!

فقط همین!

/ 7 نظر / 25 بازدید
رضا

کل 124000 پیامبرو میشناسی مگه؟؟؟؟؟

رضا

داره ازت خوشم میاد زیرکی خیلی[لبخند]

رضا

شاید وسه همون احساساتی شدن زن باشه

عشق روئایی

واقعا افکارت تازه ست وعجیب خیلی دوست دارم ازت بیشتر بدونم

مرمری

من خیلی منتظرم این پست و زودتر بخوونم. لطفا به محض آپ کردن خبرم کن اگه زحمتی نبست مریم جان... منم حرف های زیادی تو این زمینه دارم!

بانو

و خدایی که شما ساختید؟ ؟؟؟؟؟ من زنم. و با دنیا دنیا احساسم که اگر مرد زندگیم از گل نازکتر بهم بگه ساعت ساعت گریه می کنم به نظرت طاقت بلاهایی که سر پیامبرا اومد رو دارم؟ و بازهم ارشادو راهنمایی؟ یونس پیامبر دلیل اینکه در شکم ماهی رفت این بود که از هدایت قومش ناامید شده بود. اما من اگر جایش بودم با کوچکترین بی احترامی مردم می گفتم بمیرید به درک. من فقط به فکر بچه های خودم هستم. من زنم و اصلا دلم نمی خواست پیامبر بودم. خیلی سخته مریم جان خیلی. ما زنهای بزرگ در تاریخ و اسلام کم نداریم. زنهایی که اسمشان در قرآن آمده و یا گاها نیامده. اسم همه ی پیامبرها هم در قرآن نیامده. وظیفه ی سخت پیامبری سنگین تر از دوش نحیف و زنانه ی من و توست. اصلا با روحیه ی لطیف ما سازگار نیست. به قول شوهرم خدا نکنه یکی به اسبمون بگه الاغ. بیا ببین چکار می کنم. دست بردار بابا بی خیال. [چشمک] می دونم فقط می خواستی واکنشها رو ببینی. دیگه بیشتر ازین مخ سوراخ نمیکنم.

پرتو

و این خدا همیشه با ضمیر مذکر خوانده می شود!!